Hotell i Parque Imbiry, Campos do Jordão

Hitta det bästa hotellet i Parque Imbiry för dina datum, efter pris eller preferens

Jämför hotellerbjudanden från hundratals leverantörer, allt på ett och samma ställe

Håll utkik efter hotell i Parque Imbiry med fri avbokning eller utmärkta betyg

Pålitliga hotelleverantörer i Campos do Jordão

Se alla hotell i Parque Imbiry

Visa fler hotell

Hotell i Parque Imbiry i Campos do Jordão: Vanliga frågor

Du kan alltid avboka eller ändra din hotellbokning om du behöver, men håll utkik efter hotell i Parque Imbiry med fri avbokning eller flexibla bokningsalternativ om du vill skydda dina pengar. Vissa hotell låter dig avboka och få dina pengar tillbaka om dina planer ändras.
Självklart – det billigaste hotellerbjudandet som vi hittat inom de närmaste sju dagarna är 431 SEK per natt. Om du behöver något inom de närmaste 24 timmarna, har vi hittat ett ställe där du kan bo för 641 SEK per natt.
Det genomsnittliga priset på ett hotell under veckan är 748 SEK per natt och det genomsnittliga priset på helgerna är 934 SEK. Sammantaget ser det ut som den billigaste dagen att bo i Parque Imbiry kan vara måndag.
Vi räknade lite på olika datum i vår kalender och fann att måndag är den billigaste dagen att bo i Parque Imbiry. Den dyraste dagen verkar vara lördag.
Den billigaste månaden att bo i Parque Imbiry är mars, med ett genomsnittspris på 850 SEK per natt. Den dyraste månaden är mars, när det genomsnittliga rumspriset kan stiga till 850 SEK per natt. De här genomsnittspriserna är baserade på alla hotell vi hittat – från vandrarhem till 5-stjärniga hotell.