3-stjärniga hotell i Turbo

Hitta det bästa 3-stjärniga hotellet i Turbo för dina datum, efter pris eller preferens

Jämför erbjudanden för 3-stjärniga hotell från hundratals leverantörer, allt på ett och samma ställe

Håll utkik efter 3-stjärniga hotell i Turbo med fri avbokning eller utmärkta betyg

Pålitliga hotelleverantörer i Turbo

Se alla hotell i Turbo

Visa fler hotell
På den här sidan visar vi preliminära priser för att hjälpa dig att välja bland en mängd olika alternativ. Priserna på denna sida är preliminära uppskattningar baserade på sökningar som gjorts av resenärer på Skyscanner, vilka kan komma att ändras.

Hittar du inte rätt hotell?

Sök bland alla tillgängliga hotell nära Turbo. Hitta det som är rätt för dig.

Hotell med 3 i Turbo: Frågor och svar

Medeltemperaturen i Turbo under mars är cirka 27°C. Den varmaste månaden är vanligtvis maj, med ett genomsnitt på 29°C. Den kallaste månaden är oktober, med en genomsnittlig temperatur på 23°C. Den regnigaste månaden är maj, och det regnar oftast minst i februari.
Du kan alltid avboka eller ändra din hotellbokning om du behöver, men håll utkik efter hotell i Turbo med fri avbokning eller flexibla bokningsalternativ om du vill skydda dina pengar. Vissa hotell låter dig avboka och få dina pengar tillbaka om dina planer ändras.
Självklart – det billigaste hotellerbjudandet som vi hittat inom de närmaste sju dagarna är 352 SEK per natt. Om du behöver något inom de närmaste 24 timmarna har vi hittat ett ställe där du kan bo för 365 SEK per natt.
Det genomsnittliga priset på ett hotell under veckan är 500 SEK per natt, och det genomsnittliga priset på helgerna är 548 SEK. Sammantaget ser det ut som att den billigaste dagen att bo i Turbo kan vara torsdag.
Närmaste flygplats till Turbo är Apartado flygplats (APO), som ligger 31.5 km från centrum.

Andra flygplatser inkluderar:

Acandi flygplats, som ligger 78.1 km från centrum.
Vi räknade lite på olika datum i vår kalender och fann att torsdag är den billigaste dagen att bo i Turbo. Den dyraste dagen verkar vara söndag
Det genomsnittliga priset för ett 3-stjärnigt hotell i Turbo är för närvarande runt 443 SEK per natt. Det billigaste 3-stjärniga hotellet vi hittade kostar 352 SEK per natt.