4-stjärniga hotell i Subic

Hitta det bästa 4-stjärniga hotellet i Subic för dina datum, efter pris eller preferens

Jämför erbjudanden för 4-stjärniga hotell från hundratals leverantörer, allt på ett och samma ställe

Håll utkik efter 4-stjärniga hotell i Subic med fri avbokning eller utmärkta betyg

Pålitliga hotelleverantörer i Subic

Se alla hotell i Subic

Visa fler hotell
På den här sidan visar vi preliminära priser för att hjälpa dig att välja bland en mängd olika alternativ. Priserna på denna sida är preliminära uppskattningar baserade på sökningar som gjorts av resenärer på Skyscanner, vilka kan komma att ändras.
Inkl. skatter och avgifter
Visa fler hotell

Hotell med 4 i Subic: Frågor och svar

Medeltemperaturen i Subic under april är cirka 29°C. Den varmaste månaden är vanligtvis maj, med ett genomsnitt på 31°C. Den kallaste månaden är augusti, med en genomsnittlig temperatur på 26°C. Den regnigaste månaden är augusti, och det regnar oftast minst i januari.
Du kan alltid avboka eller ändra din hotellbokning om du behöver, men håll utkik efter hotell i Subic med fri avbokning eller flexibla bokningsalternativ om du vill skydda dina pengar. Vissa hotell låter dig avboka och få dina pengar tillbaka om dina planer ändras.
Självklart – det billigaste hotellerbjudandet som vi hittat inom de närmaste sju dagarna är 166 SEK per natt. Om du behöver något inom de närmaste 24 timmarna har vi hittat ett ställe där du kan bo för 166 SEK per natt.
Det genomsnittliga priset på ett hotell under veckan är 639 SEK per natt, och det genomsnittliga priset på helgerna är 537 SEK. Sammantaget ser det ut som att den billigaste dagen att bo i Subic kan vara måndag.
Närmaste flygplats till Subic är Clark Internacional flygplats (CRK), som ligger 46.3 km från centrum.
Vi räknade lite på olika datum i vår kalender och fann att måndag är den billigaste dagen att bo i Subic. Den dyraste dagen verkar vara torsdag
Det genomsnittliga priset för ett 3-stjärnigt hotell i Subic är för närvarande runt 715 SEK per natt. Det billigaste 3-stjärniga hotellet vi hittade kostar 166 SEK per natt.
Om du är i Subic med barn kan du prova Wild Orchid Beach Resort eller Treasure Island Resort.