3-stjärniga hotell i Tsurugashima

Hitta det bästa 3-stjärniga hotellet i Tsurugashima för dina datum, efter pris eller preferens

Jämför erbjudanden för 3-stjärniga hotell från hundratals leverantörer, allt på ett och samma ställe

Håll utkik efter 3-stjärniga hotell i Tsurugashima med fri avbokning eller utmärkta betyg

Pålitliga hotelleverantörer i Tsurugashima

Se alla hotell i Tsurugashima

Visa fler hotell
På den här sidan visar vi preliminära priser för att hjälpa dig att välja bland en mängd olika alternativ. Priserna på denna sida är preliminära uppskattningar baserade på sökningar som gjorts av resenärer på Skyscanner, vilka kan komma att ändras.
Inkl. skatter och avgifter
Visa fler hotell

Hotell med 3 i Tsurugashima: Frågor och svar

Självklart – det billigaste hotellerbjudandet som vi hittat inom de närmaste sju dagarna är 498 SEK per natt. Om du behöver något inom de närmaste 24 timmarna har vi hittat ett ställe där du kan bo för 805 SEK per natt.
Det genomsnittliga priset på ett hotell under veckan är 663 SEK per natt, och det genomsnittliga priset på helgerna är 723 SEK. Sammantaget ser det ut som att den billigaste dagen att bo i Tsurugashima kan vara torsdag.
Vi räknade lite på olika datum i vår kalender och fann att torsdag är den billigaste dagen att bo i Tsurugashima. Den dyraste dagen verkar vara lördag
Det genomsnittliga priset för ett 3-stjärnigt hotell i Tsurugashima är för närvarande runt 754 SEK per natt. Det billigaste 3-stjärniga hotellet vi hittade kostar 754 SEK per natt.
Om du är i Tsurugashima med barn kan du prova Kawagoe Prince Hotel eller Kawagoe Tobu Hotel.