3-stjärniga hotell i Santoña

Hitta det bästa 3-stjärniga hotellet i Santoña för dina datum, efter pris eller preferens

Jämför erbjudanden för 3-stjärniga hotell från hundratals leverantörer, allt på ett och samma ställe

Håll utkik efter 3-stjärniga hotell i Santoña med fri avbokning eller utmärkta betyg

Pålitliga hotelleverantörer i Santoña

Se alla hotell i Santoña

Visa fler hotell
På den här sidan visar vi preliminära priser för att hjälpa dig att välja bland en mängd olika alternativ. Priserna på denna sida är preliminära uppskattningar baserade på sökningar som gjorts av resenärer på Skyscanner, vilka kan komma att ändras.

Hittar du inte rätt hotell?

Sök bland alla tillgängliga hotell nära Santoña. Hitta det som är rätt för dig.

Hitta ett 3-stjärnigt hotell mitt i centrala Santoña

Kom först i kön vid de främsta attraktionerna i Santoña genom att bo nära dem.

Hotell med 3 i Santoña: Frågor och svar

Du kan alltid avboka eller ändra din hotellbokning om du behöver, men håll utkik efter hotell i Santoña med fri avbokning eller flexibla bokningsalternativ om du vill skydda dina pengar. Vissa hotell låter dig avboka och få dina pengar tillbaka om dina planer ändras.
Självklart – det billigaste hotellerbjudandet som vi hittat inom de närmaste sju dagarna är 471 SEK per natt. Om du behöver något inom de närmaste 24 timmarna har vi hittat ett ställe där du kan bo för 471 SEK per natt.
Det genomsnittliga priset på ett hotell under veckan är 1.526 SEK per natt, och det genomsnittliga priset på helgerna är 1.356 SEK. Sammantaget ser det ut som att den billigaste dagen att bo i Santoña kan vara lördag.
Närmaste flygplats till Santoña är Santander flygplats (SDR), som ligger 30.2 km från centrum.

Andra flygplatser inkluderar:

Bilbao flygplats, som ligger 46.5 km från centrum.
Vitoria flygplats som ligger 85.8 km från centrum.
Vi räknade lite på olika datum i vår kalender och fann att lördag är den billigaste dagen att bo i Santoña. Den dyraste dagen verkar vara onsdag
Det genomsnittliga priset för ett 4-stjärnigt hotell i Santoña är för närvarande runt 5.781 SEK per natt. Det billigaste 4-stjärniga hotellet vi hittade kostar 721 SEK per natt.
Gör dina morgonlängder på Hotel Juan de la Cosa.