3-stjärniga hotell i Leopoldshöhe

Hitta det bästa 3-stjärniga hotellet i Leopoldshöhe för dina datum, efter pris eller preferens

Jämför erbjudanden för 3-stjärniga hotell från hundratals leverantörer, allt på ett och samma ställe

Håll utkik efter 3-stjärniga hotell i Leopoldshöhe med fri avbokning eller utmärkta betyg

Pålitliga hotelleverantörer i Leopoldshöhe

Se alla hotell i Leopoldshöhe

Visa fler hotell
På den här sidan visar vi preliminära priser för att hjälpa dig att välja bland en mängd olika alternativ. Priserna på denna sida är preliminära uppskattningar baserade på sökningar som gjorts av resenärer på Skyscanner, vilka kan komma att ändras.

Hittar du inte rätt hotell?

Sök bland alla tillgängliga hotell nära Leopoldshöhe. Hitta det som är rätt för dig.

Hotell med 3 i Leopoldshöhe: Frågor och svar

Du kan alltid avboka eller ändra din hotellbokning om du behöver, men håll utkik efter hotell i Leopoldshöhe med fri avbokning eller flexibla bokningsalternativ om du vill skydda dina pengar. Vissa hotell låter dig avboka och få dina pengar tillbaka om dina planer ändras.
Självklart – det billigaste hotellerbjudandet som vi hittat inom de närmaste sju dagarna är 773 SEK per natt. Om du behöver något inom de närmaste 24 timmarna har vi hittat ett ställe där du kan bo för 773 SEK per natt.
Det genomsnittliga priset på ett hotell under veckan är 997 SEK per natt, och det genomsnittliga priset på helgerna är 930 SEK. Sammantaget ser det ut som att den billigaste dagen att bo i Leopoldshöhe kan vara fredag.
Vi räknade lite på olika datum i vår kalender och fann att fredag är den billigaste dagen att bo i Leopoldshöhe. Den dyraste dagen verkar vara tisdag
Det genomsnittliga priset för ett 3-stjärnigt hotell i Leopoldshöhe är för närvarande runt 1.153 SEK per natt. Det billigaste 3-stjärniga hotellet vi hittade kostar 1.074 SEK per natt.
Gör dina morgonlängder på Der Lippische Hof.
Om du är i Leopoldshöhe med barn kan du prova Der Lippische Hof.